Pianomat 10mm

Nowe

grubość: 10 mm

szerokość: 1,3 m

metrów w rolce: 11 m

cena za 1 mkw: 18,08

dostępna tylko w szerokości 130cm

Więcej szczegółów

23,50 zł

  / mb

Negocjuj cenę

Więcej informacji

PIANOMAT POD WYKŁADZINY 
Pianka wtórnie wiązana.

PLUSY STOSOWANIA PIANOMATU:

Podniesienie jakości wykładziny
Zastosowanie Pianomatu pod wykładzinę dywanową w znacznym stopniu podnosi komfort jej użytkowania w wyniku czego wykładzina staje się bardziej miękka, grubsza i wygodniejsza. Stosując Pianomat dbasz o swoje stawy i ograniczasz ryzyko urazów.
Wysoki komfort akustyczny
Pianomat wycisza pomieszczenie. Zapewnia ochronę przed przenikaniem dźwięków pochodzących z zewnątrz pomieszczenia oraz zmniejsza przenoszenie dźwięku na zewnątrz. Zaleca się do pomieszczeń w których zostanie zainstalowany sprzęt nagłaśniający np. kino domowe.
Właściwości termoizolacyjne
Pianomat ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Zastosowany pod wykładziny dywanowe dodatkowo ociepla pomieszczenie. Eliminuje efekt „zimnej podłogi”.
Ekonomia i ekologia w jednym
Pianomat jest materiałem wydajnym dzięki swej optymalnej szerokości. W przypadku trwałego montażu do podłoża dzięki zamkniętej strukturze, zmniejsza się zużycie stosowanego kleju. Pianomat wykonany jest z pianki wtórnie wiązanej w związku z tym jest materiałem ekologicznym.
Łatwy montaż
Pianomat łatwo rozwija się z rolki. Wystarczą nożyce lub nóż do wykładzin, aby przyciąć piankę odpowiednio do jej kształtu.
Parametry techniczne:
Gęstość pozorna: 100 kg/m3
Wymiary: grubość – 10 mm; szerokość – 1300 mm
Pakowanie: Rolki po 11 mb w worku foliowym
Współczynnik przewodzenia ciepła: 0,7 W/mK
Współczynnik pochłaniania dźwięku: Lw = 15 - 44 dB

4 inne produkty w tej samej kategorii: