Wykładziny dywanowe 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą gotowych rozmiarów w dziale DYWANY NA WYMIAR. Oferujemy wykładziny dywanowe w różnych wzorach i kolorach. Nadają się one zarówno do domów czy mieszkań jak i firm oraz instytucji. Zaletami takich produktów jest prostota oraz szybkość kładzenia takiego materiału na podłogę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nasze wykładziny dywanowe nie pochłaniają dużych ilości roztoczy oraz są łatwe do czyszczenia. Wykładziny dywanowe stanowią ciekawą alternatywę do sypialni, pokojów dziecięcych, restauracji i wielu innych miejsc gdzie liczy się przytulne wnętrze.

"Jestem uczulony na wykładziny dywanowe!" – zdanie, które pewnie każdy z nas już kiedyś słyszał. Jednakże nie ma ono nic wspólnego z prawdą, ponieważ alergia na wykładzinę po prostu nie istnieje! Badania skandynawskich uczonych udowodniły ponad wszelką wątpliwość, że nie występuje żaden związek wykładzin z występowaniem alergii. W latach 1975-95 liczba pacjentów cierpiących na alergię w Szwecji potroiła się. W tym samym czasie w ponad 70% domów usunięto wykładziny dywanowe z pomieszczeń sypialnianych na rzecz twardych pokryć podłogowych.

Podkategorie

 • Associated Weavers

  Associated Weavers (AW) jest jednym z największych producentów wykładzin w Europie. Siedziba firmy znajduje się w Ronse, we wschodniej czꜶci Belgii, gdzie znajduje się również główny zakład produkcyjny.

 • Dywanowe - pod wymiar

  Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy, dowolny wymiar według Państwa zamówienia.

 • Dywanowe - rolki
 • Dziecięce
 • Obiektowe

  Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym układaniem wykładzin podłogowych. Przez blisko 10 lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji, głównie na terenie woj. lubelskiego. Nasza oferta skierowana jest do klientów zainteresowanych ułożeniem, kupnem oraz kompleksowymi usługami z tym związanymi (profesjonalne doradztwo, pomiar pomieszczeń, przygotowanie podłoża). Realizujemy usługi zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych. Posiadamy produkty najwyższej jakości, średniej jak i najniższej półki cenowej. Nasze atuty to również szybkość działania oraz elastyczne terminy pracy (nawet godziny wieczorne). Układaliśmy wykładziny m.in dla: # UMCS Lublin # Politechnika Lubelska # Urząd Miasta Lublin # Starostwo Powiatowe w Lublinie # Sąd Okręgowy w Lublinie # Sąd Rejonowy w Lublinie # Kuratorium Oświaty, Lublin # PKP S.A. # Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji oddział w Lublinie. # UNIZETO Technologies s.a. oddział w Lublinie # POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY w Lublinie # SOLID SECURITY Sp. z o.o.

 • Płytki dywanowe
 • Samochodowe

  Materiały tego rodzaju są wykorzystywane do większości samochodów w miejscach takich jak bagażnik, boczne wykończenia czy podłoże aut.

 • Wykładziny sztuczna trawa

  Wykładzina sztuczna trawa to wyjątkowo wytrzymała nawierzchnia, która może być stosowana zarówno wewnątrz domu czy mieszkania jak i na zewnątrz. Dobrym pomysłem jest zastosowanie takiej wykładziny na balkonie. Jej wysoka odporność na czynniki środowiskowe sprawia, że zachowuje ona swoją nienaruszoną formę przez wiele lat użytkowania. Wykładzina sztuczna trawa może być równie dobrze położona w pokoju młodego fana piłki nożnej. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje ich wysoką wartość użytkową. Wykładzina typu sztuczna trawa charakteryzuje się ponadto uniwersalnością zastosowania i łatwością jej klejenia.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Kontakt

+48 81 751 26 34
+48 81 751 21 90
Pn-Pt: 9-17 Sob: 9-14

Informacje

Nowe produkty

PayPal