BONA Wood Floor Cleaner

Nowe

dostępne pojemności: 4 litry

kraj produkcji: Szwecja

 

Więcej szczegółów

  koszt wysyłki od: 15,00 zł
  wysyłka w 24h
  wysyłamy zagranicę
  14 dni na zwrot towaru
  2 lata gwarancji
  wysyłamy za pobraniem

99,00 zł

  / szt.

Negocjuj cenę

Więcej informacji

Bona Care Floor Cleaner jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich typów podłóg drewnianych lakierowanych, nie woskowanych. Bona Care Floor Cleaner jest gotowym do użycia produktem. Dostępny jest również w 4 litrowym opakowaniu uzupełniającym.

  • Specjalnie zaprojektowany dla czyszczenia polakierowanych podłóg drewnianych i korkowych;
  • Nadaje się do stosowania zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej;
  • Zgodny z Bona Wood Floor Refresher
  • Łatwy do użycia

Środek do czyszczenia podłóg drewnianych Bona został opracowany specjalnie do skutecznego czyszczenia lakierowanych i woskowanych podłóg drewnianych. Jest to wygodny, gotowy do użycia środek czyszczący w aerozolu o neutralnym pH.

Dzięki specjalnej formule „bez smug” nie pozostawia matowych śladów, a jednocześnie skutecznie usuwa nawet najbardziej oporne zabrudzenia. Środek ten można stosować wraz ze środkiem do konserwacji podłóg drewnianych, pastami do podłóg drewnianych oraz wieloma innymi produktami Bona służącymi do zabezpieczania powierzchni drewnianych Bona.

Główne zalety:

Przeznaczony specjalnie do lakierowanych podłóg drewnianych. Można stosować wraz z preparatami do odświeżania i pastami firmy Bona. Gotowy, łatwy w użyciu

Skład produktu:

WODA, Długołańcuchowy (C10) alkohol alkoksylowany, ETER METYLOWY PPG-2, Etoksylat alkoholu, ETER PROPYLOWY GLIKOLU PROPYLENOWEGO, Alanina, N,N-BIS(karboksymetylo)-, sól trójsodowa, Polimer, Kwas cytrynowy, Substancja zapachowa, BENZISOTHIAZOLINONE, WODOROTLENEK SODU, Substancja koloryzująca.

25 inne produkty w tej samej kategorii: